Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Veiksmo

Zoro kaukė / The Mask Of Zorro (1998) online

Atsisiųsti:
28/04/2017, 19:07

Zoro kaukė / The Mask Of Zorro (1998) online
Metai: 2016
Žanras: Veiksmo, Komedija, Nuotykiu
Aktoriai: Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones ...
Režisierius: Martin Campbell
Kalba: Lietuvių

Aprašymas: Praėjo jau 20 metų nuo herojiškų laikų, kai Don Diego de la Vega sėkmingai kovėsi prieš ispanų valdytojus Alta Kalifornijoje. Visiems tautiečiams jis buvo paslaptingas drąsuolis - Zoro. Ištisus du dešimtmečius de la Vega praleido įkalintas ir dabar, ištrūkęs į laisvę, trokšta tik vieno - surasti Alta gubernatorių Don Rafael Montero ir atkeršyti už gražuolės žmonos Esperanzos nužudymą ir dukters Elenos pagrobimą.

Visiškai atsitiktinai senasis Zoro sutinka Aliejandro Murieto, kurio abejotina praeitis neleidžia ramiai gyventi laisvėje ir kuris siekia keršto už brolio mirtį. Jaunas ir ugningas Aliejandro sutinka tapti naujuoju Zoro ir tam, kad sugriautų gubernatoriaus planus nupirkti Kaliforniją iš Meksikos prezidento ir išlaisvintų meksikiečius - moteris, senius ir vaikus - dirbančius valdytojo aukso kasyklose.

Tautos herojus Zoro atgimsta ir imasi darbo… Montero rūmuose Aliejandro sutinka įspūdingo grožio moterį - Eleną, de la Vegos dukterį, kurią užaugino gubernatorius Montero. Taigi romantiška Zoro istorija tik prasideda …
 
Kategorija: Veiksmo | | Nuorodos: the, ZORO, of, online, veiksmo, zorro, Kaukė, (1998), Mask
Peržiūrėjo: 424 | Siuntėsi: 36 | Reitingas: 5.0/ 1
Atsisųsti/DdownloadsPANAŠŪS FILMAI

Viso komentavo: 0
Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
[ Registruotis | Prisijungti ]