...
Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Veiksmo

Zootropolis / Zootopia (2016) online
19/09/2016, 20:56

Zootropolis / Zootopia (2016) online
Metai: 2016
Žanras: Animacinis, Šeimai, Veiksmo, Nuotykių, Komedija
Aktoriai: Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, Jenny Slate, Nate ...
Režisierius: Byron Howard, Rich Moore
Kalba: Lietuvių / Anglų / Rusų

Aprašymas: Zootropolyje nėra žmonių – tai civilizuotas gyvūnų miestas! Čia visi vaikšto ant dviejų kojų, dėvi drabužius ir ypač seka naujausias mados tendencijas bei, žinoma, naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis. Be to, netgi prigimtiniai priešai, pavyzdžiui zuikis ir lapė, čia turi elgtis civilizuotai – laikytis taisyklių ir nesipykti.
Žavinga ir visuomet gerai nusiteikusi kiškutė Džiudi – Zootropolyje naujokė ir ką tik įsidarbino policijos nuovadoje. Sutramdyti gerokai už save didesnius gyvūnus kartais būna labai sunku, bet Džiudi – narsi, todėl iššūkių nebijo.
Vienas tų iššūkių – dingusios ūdros byla. Išspręsti šią bylą Džiudė turi vos 48 valandas ir... netikėtą pagalbininką – sukčių menininką lapiną Niką! Nors ir nerandantys bendros kalbos jiedu kibs į mįslingą dingimo istoriją ir leisis į juokingą ir nuotykių kupiną kelionę po margas Zootropolio gatves...
Jubiliejinio – jau 55-ojo animacinio „Walt Disney“ studijos filmo režisieriai yra tikrų tikriausi animacinių filmų meistrai – Byronas Howardas yra sukūręs filmukus „Ilgo plauko istorija“ ir „Boltas“, o Richas Moore'as – „Ralfą Griovėją“. Naujasis bendras jų darbas pasakoja apie nepaprastą gyvūnų didmiestį Zootropolį.
 
 

 
Lietuvių k.
 


Anglų k.
 
Rusų k.
 
Kategorija: Veiksmo | | Nuorodos: veiksmo, Zootopia, (2016), Zootropolis, online
Peržiūrėjo: 1749 | Siuntėsi: 173 | Reitingas: 4.5/ 4
  • Atsisųsti/Ddownloads

  • Viso komentavo: 0
    Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
    [ Registruotis | Prisijungti ]
    Hosted by uCoz