...
Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Veiksmo

Bėgantis labirintu / The Maze Runner / Бегущий в лабиринте (2014)

Atsisiųsti:
18/01/2018, 22:07

Bėgantis labirintu / The Maze Runner / Бегущий в лабиринте (2014)

 

Metai: 2014
Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Mistinis
Režisierius: Wes Ball
Aktoriai: Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Will Poulter, Aml Ameen, Ki Hong Lee, Blake Cooper, Thomas Brodie-Sangster, Dexter Darden
Kalba: Lietuvių / Rusų

Aprašymas:
Esate matę, kaip mokslininkai painiuose labirintuose įkalina laboratorines žiurkes ir stebėdami jų reakcijas, nagrinėja intelektą, sumanumą ir kitas savybes? Ateityje tyrinėtojai į labirintus uždarys žmones.
Būtent toks šiurpus scenarijus atskleidžiamas įtempto siužeto mistiniame trileryje su mokslinės fantastikos elementais – „Bėgantis labirintu“. Tai istorija apie pasaulį, išgyvenusi Apokalipsę, kuriame grupė išlikusių ieško išėjimo iš klaidaus labirinto.
Jaunuolis Tomas pabunda požemyje ir neatsimena nieko, tik savo vardą. Netrukus jis patenka į neįprastą savo likimo draugų bendruomenę, kurioje vien jauni vaikinai – praradę atmintį ir... įkalinti painiame labirinte. Kiekvieną mėnesį jų gretas papildo po vieną naujoką.
Labirinte įkalintų vaikinų tikslas vienas – išgyventi. Rasti išėjimą ir pabėgti. Susipažinęs su labirinto senbuviais Tomas sužino, kad tarp jų yra ir tokių, kurie išėjimo ieško jau antrus metus. Ar kam nors yra pavykę ištrūkti? Kas juos uždarė į šį labirintą ir kokiu tikslu? 
 

 
Lietuvių k.

Rusų k.


 
Kategorija: Veiksmo | | Nuorodos: the, Бегущий, Maze, Bėgantis, labirintu, veiksmo, лабиринте, (2014), Runner
Peržiūrėjo: 2140 | Siuntėsi: 146 | Reitingas: 5.0/ 1
  • Atsisųsti/Ddownloads


  • Viso komentavo: 0
    Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
    [ Registruotis | Prisijungti ]
    Hosted by uCoz