...
Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Trileriai

Simetrija / Symetria (2003) online

Atsisiųsti:
09/03/2018, 23:15

Simetrija / Symetria (2003) online
 
 

Premjera: 2003
Žanras: Drama, Trileriai
Režisierius: Konrad Niewolski
Aktoriai: Arkadiusz Detmer, Andrzej Chyra, Janusz Bukowski, Marcin Jedrzejewski, Mariusz Jakus, Borys Szyc, Kinga Preis, Janusz Chabior, Elzbieta Kijowska, Weronika Brzezicka-Kaminska, Pawel Szczesny, Andrzej Andrzejewski, Dariusz Biskupski, Grzegorz Kowalczyk, Aleksander Mikolajczak
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Pasiilgusiems socialinių dramų LTV šiąnakt parodė lenkų režisieriaus Konrado Niewolskio „Simetriją" (2003).

Vaidybiniame filme rodomas kalėjimo pasaulis režisieriui žinomas ne iš nuogirdų. Profesionalus fizikas, Verslo ir administracijos mokyklos absolventas Niewolskis vartojo narkotikus ir buvo nuteistas kalėti. Tai jam padėjo atkurti „Simetrijoje" specifišką kalėjimo atmosferą. Be to, filmas buvo kuriamas vienoje Varšuvos areštinių.

„Simetrijos" herojus – jaunas inteligentas Lukašas (Arkadiusz Detmer). Jis kaltinamas nusikaltimu, kurio nepadarė. Esą jis užpuolė senutę ir ši netrukus mirė ligoninėje. Atsidūręs areštinėje, vaikinas turi rasti savo vietą griežtai padalytame kalinių pasaulyje. Keliolikos metrų kameroje uždaryti šeši vyrai filme atsiskleidžia ne iškart, jų nusikaltimų istorijos daug pasako ir apie šalies permainų kontekstą. Lukašas susitaiko su nauja realybe, randa jėgų pasipriešinti ne tik mintims apie savižudybę. Tikroji drama prasideda tada, kai kameroje atsiduria pedofilija kaltinamas vyras. Panašu, kad jo advokatui pavyks jį apginti. Kaliniai nusprendžia patys įvykdyti teisingumą. Tada Lukašui ir reikės apsispręsti, ar jis ir toliau nori sėdėti už nusikaltimą, kurio nepadarė.

 
 

 

 
Kategorija: Trileriai | | Nuorodos: (2003), Symetria, Dramos, Simetrija
Peržiūrėjo: 1212 | Siuntėsi: 149 | Reitingas: 5.0/ 1
  • Atsisųsti/Ddownloads


  • Viso komentavo: 0
    Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
    [ Registruotis | Prisijungti ]
    Hosted by uCoz