Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Siaubo

Kruvina seserijos paslaptis / Sorority Row (2009) online

Atsisiųsti:
20/04/2017, 10:50

Kruvina seserijos paslaptis / Sorority Row (2009) online
 
Metai: 2009
Režisieriai: Stewart Hendler
Žanrai: Siaubo, Mistiniai
Aktoriai: Briana Evigan, Rumer Willis, Carrie Fisher...
Kalba: Lietuvių

Aprašymas: Jei mokykloje priklausai brolijai ar seserijai, būk tikras, kad jie tavimi pasirūpins ir apgins tavo garbę. Tai šventa pareiga – visi už vieną, vienas už visus. "Teta Pi" merginos taip pat laikėsi šio principo ir kai išaiškėjo, jog vieną seserijos narę – Megan – apgaudinėja vaikinas, jos nusprendė jį pamokyti.
"Teta Pi" narės sukūrė suktą ir gana žiaurų planą: nusikaltusį vaikiną priversti patikėti, jog jis nužudė Megan, tuomet nugabenti į nuošalią vietovę ir įtikinti jį, jog jis privalo sukapoti jos kūną ir įmesti į ežerą, nes kitaip jam gresia kalėjimas. Taip merginos tikėjosi pagąsdinti ir pamokyti „nusikaltėlį", o po to prisipažinti, jog tai – tik pokštas.
Deja, "Teta Pi" merginų pokštas klaikiai nepasiseka ir Megan žūsta nuo paklaikusio buvusio vaikino rankos. Nelaimingas atsitikimas pribloškia ir išgąsdina seserijos merginas. Nevilties ir šoko akimirką vadeles į rankas paima valdingoji Džesika ir įtikina visa, kad jos privalo nuslėpti Megan mirtį. Tad merginos atsikrato jos kūno ir sutaria, kad niekada niekam apie tai nepasakos.
 

 

 
Kategorija: Siaubo | | Nuorodos: paslaptis, seserijos, Siaubo, online, Kruvina, Sorority, Row, (2009)
Peržiūrėjo: 582 | Siuntėsi: 83 | Reitingas: 5.0/ 1
Atsisųsti/Ddownloads


PANAŠŪS FILMAI

Viso komentavo: 0
Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
[ Registruotis | Prisijungti ]