Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Siaubo

Jonukas ir Grytutė: Raganų Medžiotojai / Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) online

Atsisiųsti:
02/03/2017, 22:14

Jonukas ir Grytutė: Raganų Medžiotojai / Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) online
 
Metai: 2013
Režisierius: Tommy Wirkola
Žanras: Veiksmo / Fantastinis / Siaubo
Aktoriai: Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen, Pihla Viitala, Derek Mears, Robin Atkin Downes
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Brolių Grimų pasakoje Joniukas ir Grytutė atsiduria miške, į kurį juos atveda tėvas, paklusęs pamotės nurodymui atsikratyti vaikų. Brolis ir sesuo patenka į raganos, kurios namelis pastatytas iš cukraus ir kepinių, spąstus. Senolė pasiryžusi suėsti vaikus, o pastarieji, gelbėdamiesi, nudobia raganą, pavagia jos brangenybes ir pabėga. Vaikystėje šią istoriją vaikystėje girdėjome visi.

Nuo tos dienos, kai Joniukas (akt. Jeremy Renner) ir Grytutė (akt. Gemma Arterton) nužudė raganą, įviliojusią juos į meduolinį namelį, praėjo penkiolika metų. Vaikai užaugo ir nutarė užsiimti profesionalia raganų medžiokle.

Bėgant metams brolis ir sesuo įgijo vis daugiau patirties ir tapo kerštingais raganų medžiotojais, garsėjančiais profesionalumu ir gebėjimais meistriškai įvilioti auką į spąstus. Broliui ir seseriai puikiai atlikti savo darbą padeda ypatinga savybė: dėl nesuprantamų priežasčių raganų kerai jų neveikia.

Vieną dieną Augsburgo meras pateikia raganų medžiotojams naują užduotį – Joniukas ir Gretutė turi išlaisvinti miestą nuo ypatingai bjaurios raganos Muriel (akt. Famke Janssen), kuri ketina aukoti miesto vaikus artėjančiame dviejų dienų raganų suvažiavime.

Regis, broliui ir seseriai tai neturėtų būti sunki užduotis, tačiau savo užduotį raganų medžiotojai privalo vykdyti kartu su brutaliu šerifu Beringeriu (akt. Peter Stormare), įgaunančiu vis daugiau valdžios Augsburge ir vadovaujančiu beprotiškai savo paties raganų medžioklei.
 

 

 
Kategorija: Siaubo | | Nuorodos: (2013), Witch, Hunters, Grytutė:, Raganų, Gretel:, Hansel, Jonukas, IR, medžiotojai
Peržiūrėjo: 4929 | Siuntėsi: 254 | Reitingas: 3.7/ 3
Atsisųsti/Ddownloads


PANAŠŪS FILMAI

Viso komentavo: 0
Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
[ Registruotis | Prisijungti ]