...
Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Komedijos

Morčius, arba katytė juoda, o katinas baltas / Crna mačka, beli mačor (1998) online

Atsisiųsti:
15/10/2016, 21:22

Morčius, arba katytė juoda, o katinas baltas / Crna mačka, beli mačor (1998) online
Metai: 1998
Žanras: Komedija, Kriminalinis, Romantinis
Aktoriai: Bajram Severdzan, Srdjan Zika Todorovic, Branka Katic...
Režisierius: Emir Kusturica
Kalba: Lietuvių

Aprašymas: Ant sraunaus Dunojaus kranto įsikūrusi triukšminga čigonų kolonija. Turtingi važinėja limuzinais, geria viskį ir šniaukščia kokainą. Ne tokie pasiturintys gano žąsis ir prekiauja su retkarčiais čia atplaukiančiais rusais, kurie vargšelius dažnai apmulkina.
Du turtuoliai, susikrovę pinigus tamsiais darbeliais, nesimatė jau 25 metus, tačiau visvien liko geriausiais ir ištikimiausiais draugais. Ir štai dabar jiems tenka srėbti košę, kurią užverda jų gausūs, temperamentingi ir neramūs palikuonys.
Sentimentalus gangsteris - ne juokais susirūpinęs. Jis privalo įvykdyti tėvų valią - ištekinti savo seserį, kuri grožiu, švelniai tariant, nepasižymi. Auka, t.y. jaunikiu, pasirenkamas jaunuolis, karštai mylintis kitą merginą. O ir gangsterio sesuo, nepaisant akivaizdžių išvaizdos trūkumų, laukia būtinai "tik tikros meilės".
Vieno žymiausių Europos režisierių Emiro Kusturicos filmas - tai spalvinga komiška kino freska. Nerūpestinga buitis, keisti papročiai ir neįtikėtini nuotykiai, sandėriai su mafija, pabėgusios nuotakos gaudynės, siautulingos šventės, kaip mat galinčios virsti susišaudymais, įžūlūs apiplėšimai, ugninga meilė ir šaltakraujiškos apgavystės - viskas susilieja į veržlų gyvenimo verpetą.
 
 

 
ANONSAS

 


Kategorija: Komedijos | | Nuorodos: Katinas, romantinis, Komedija, mačka, Arba, Baltas, Juoda, Morčius, Crna, katytė
Peržiūrėjo: 651 | Siuntėsi: 52 | Reitingas: 5.0/ 1
  • Atsisųsti/Ddownloads


  • Viso komentavo: 0
    Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
    [ Registruotis | Prisijungti ]
    Hosted by uCoz