...
Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Komedijos

Madam / Madame (2017) online

Atsisiųsti:
18/02/2018, 14:03

Madam / Madame (2017) online
Metai: 2018
Žanras: Komedija, Drama
Režisierius: Amanda Sthers
Aktoriai: Christian Abart, Sue Cann, Toni Collette, Josephine de La Baume, Tim Fellingham, Violaine Gillibert
Kalba: Anglų

Aprašymas: Pedantiška aristokratė Ana (Toni Collette) ir pinigų maišas Bobas (Harvey Keitel) – turtinga amerikiečių pora, nusprendusi apsigyventi romantiškajame Paryžiuje ir suteikti savo vedybiniam gyvenimui dar daugiau spalvų. Susipažįstame su Ana, besiruošiančia iškilmingai vakarienei dvylikai žmonių, tarp kurių – turtingiausi ir kilmingiausi svečiai iš viso pasaulio elito. Bet, o siaube, netikėtai apsireiškęs Bobo sūnus iš pirmosios santuokos tampa tryliktuoju svečiu! Tai blogas ženklas, bet Ana negali leisti žlugti jos tobulam planui, ir puola ieškoti dar vienos moters. Ji įkalbina įspūdingų formų kambarinę Mariją (Rossy de Palma) apsimesti kilminga ispanų dama ir elgtis taip, kad niekas neįtartų, kas ji tokia iš tiesų. Tačiau... šiek tiek padauginusi vyno ir įsitraukusi į žaismingą pokalbį, Marija tampa ne tik visų dėmesio centru, bet ir sužavi stalo kaimyną Deividą (Stanislas Mehrar), kilmingą britą, meno ekspertą...

Nuotykiai nesibaigia ir kitą dieną, nes britas įsimyli nekilmingą prasčiokę, kurios tapatybės paslapties išlaikymas Anai ir Bobui tampa sudėtinga misija, priverčiančia lakstyti paskui saldžiąją porelę po visą Paryžių.

Geriausias prancūziškas tradicijas puoselėjančioje komedijoje „Madam“ netrūks sąmojingų ir šmaikščių dialogų, gero humoro ir pikantiškų situacijų. Prancūzų filmų kūrėjai ir rašytojai Amandai Sthers pavyko surinkti prestižinę tarptautinę aktorių komandą – charizmatiškoji Toni Collette, vaidinusi ilgam įsiminusiuose filmuose „Jau ilgiuosi tavęs“, „Mažoji mis“, „Šeštasis jausmas“, ir Harvey Keitelis, be kurio sunkiai įsivaizduotume kultinius Q. Tarantino filmus „Nuo sutemų iki aušros“, „Bulvarinis skaitalas“, „Pasiutę šunys“.


 
 

 

 
Kategorija: Komedijos | | Nuorodos: Komedijos, Madam, (2017), Madame, online
Peržiūrėjo: 157 | Siuntėsi: 38 | Reitingas: 5.0/ 1
  • Atsisųsti/Ddownloads


  • Viso komentavo: 0
    Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
    [ Registruotis | Prisijungti ]
    Hosted by uCoz