...
Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Komedijos

Apie meilę. Tik suaugusiems / Pro lyubov'. Tol'ko dlya vzroslykh (2017) online

Atsisiųsti:
16/09/2017, 20:03

Apie meilę. Tik suaugusiems / Pro lyubov'. Tol'ko dlya vzroslykh (2017) online

Metai: 2017
Žanras: Komedija, Drama
Aktoriai: Anna Banshchikova, Fedor Bondarchuk, Aleksandra Bortich...
Režisierius: Aleksey Chupov, Rezo Gigineishvili
Kalba: Rusų

Aprašymas: Į Rusijos sostinę skaityti paskaitos apie meilę atvyksta itin populiarus užsienio lektorius (jo vaidmeniui filmo autoriai pasikvietė patį John‘ą Malkovich‘ių). Pasiklausyti jo patarimų, sužinoti siūlomų sprendimų ir pabandyti surasti išeitį iš susidariusios situacijos susirenka didžiulė ir marga minia žmonių. Nors ir skirtingi, visi paskaitos dalyviai iš esmės sprendžia vieną ir tą patį klausimą, tik skirtingomis aplinkybėmis. 

Viena mergina niekaip nesusiranda antrosios pusės, nesuvokdama, kad savo atžagarumu atstumia visus bent kiek susidomėjusius kandidatus. Ir tik neprilygstamas vieno vaikino atkaklumas sugebės palaužti karingąją merginą. 15 metų santuokoje praleidusi pora buvusią romantiką sugalvoja atgaivinti svingerių klube. Paauglę kamuoja noras prarasti nekaltybę; subrendusi moteris ieško romantiško gerbėjo, galinčio jai skaityti eiles; o bevaikė pora – tinkamo kandidato pratęsti giminę. Natūraliu būdu. 

Daugybė istorijų, aistrų, ieškojimų ir atradimų vasaros karščiu alsuojančioje Maskvoje. Šiltoje, juokingoje ir išskirtinai seksualioje juostoje nusifilmavo Fiodoras Bondarčiukas, Anna Michalkova, Goša Kucenko, Jurijus Kolokolnikovas, Viktorija Isakova, Aleksandras Palis, Maksimas Matvejevas, Ravšana Kurkova, Alisa Chazanova ir dar daugybė kitų Rusijos kino žvaigždžių. Tarp jų, beje – ir lietuvė Ingeborga Dapkūnaitė. 

Nuotaikingos gyvenimiškos komedijos „Apie meilę. Tik suaugusiems“ premjera Lietuvoje – rugsėjo 1 dieną.

 
 

 

 
Kategorija: Komedijos | | Nuorodos: Tol'ko, lyubov'., Pro, suaugusiems, vzroslykh, (2017), Dlya, Apie, tik, meilę.
Peržiūrėjo: 343 | Siuntėsi: 34 | Reitingas: 5.0/ 1
  • Atsisųsti/Ddownloads


  • Viso komentavo: 0
    Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
    [ Registruotis | Prisijungti ]
    Hosted by uCoz