Dirbtinis intelektas / Artificial Intelligence: AI (2001) - Online - Fantastiniai - Filmai online - Filmai,televizija,serialai,prikolai,siuntiniai - ViskasDykai
Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Fantastiniai

Dirbtinis intelektas / Artificial Intelligence: AI (2001) - Online

Atsisiųsti:
30/10/2014, 21:29

Dirbtinis intelektas / Artificial Intelligence: AI (2001) - Online
Dirbtinis intelektas / Artificial Intelligence: AI (2001) - Online

 


Režisierius: Steven Spielberg
Aktoriai: Haley Joel Osment, Frances O'Connor,Sam Robards
Žanras: Fantastika / Nuotykių / Drama
Pagamintas: 2001
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Jis yra 11-os metų berniukas. Jo vardas - Davidas. Jis moka reikšti žmogiškus jausmus, nors pats yra netikras. Jis yra robotas. Pirmasis robotas, kuris moka mylėti. Kai vienturtis Svintonų šeimos sūnus Martinas sunkiai suserga ir yra kriogeniškai užšaldomas, kol atsiras tinkamų vaistų, programavimo kompanijos "Cybertronics" darbuotojas Henris įsivaikina robotą Davidą.

Jo žmona Monika iš pradžių negali susitaikyti su tuo, kad robotas ją vadina Mama, bet vis labiau pradeda rūpintis sūnumi. Tuo metu netikėtai pasveiksta Martinas. Berniukai mėgina draugauti ir būti broliais, bet jiems tai nelabai sekasi. Todėl Monika ryžtasi labai nežmoniškam žingsniui - nuveža Davidą į mišką ir palieka likimo valiai.

Jaunasis robotas ir jo geriausias draugas kalbantis meškiukas (tai nepamirštamas ir labai mielas vien kompiuteriniais efektais sukurtas pliušinis žaislas, kuris yra tvirtai įsitikinęs, kad jis nėra žaislas) sutinka meilės robotą Žigolo, kuris sugeba patenkinti pačias įvairiausias seksualines aistras, bet įveltas į žmogžudystės istoriją, privalo slėptis nuo teisėsaugos miške. Jis ryžtasi padėti berniukui kelis šimtmečius užtruksiančioje kelionėje, kurioje Davidas mėgins išsiaiškinti skirtumus tarp žmonių, pasakos personažų, mašinų ir robotų.

 
Kategorija: Fantastiniai | | Nuorodos: Dirbtinis, online, (2001), Artificial, intelektas, Lietuvių k., AI, Intelligence:
Peržiūrėjo: 1056 | Siuntėsi: 65 | Reitingas: 5.0/ 1
Atsisųsti/Ddownloads

PANAŠŪS FILMAI

Viso komentavo: 0
Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
[ Registruotis | Prisijungti ]
Hosted by uCoz